מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

דבר המייסד

הקמתי את קבוצת בסט בשנת 1972, מתוך רצון אמיתי לבנות כוח מוביל, משמעותי, מצטיין ואיכותי בתחום הנדל"ן בישראל.

השאיפה למקצוענות, למצוינות, ליצירתיות, לחדשנות ולדיאלוג מתמיד עם הלקוח, שהובילו אותי עוד כשהייתי קבלן עצמאי, היו הערכים הראשונים שהבאתי איתי לקבוצה ואשר לאורם היא פועלת גם כיום.

אלה גם הערכים המקצועיים שהנחלתי לבניי, שמסייעים לי בניהול הקבוצה ובהובלתה.

מחברה קבלנית קטנה התפתחה והפכה קבוצת בסט לקבוצת חברות המסוגלת לספק מענה כולל, מתואם, מדויק והרמוני לכל ההיבטים של מיזמי בנייה ופרויקטים יוקרתיים ומורכבים, החל משלב התכנון ועד אחרון הפרטים בביצוע.

היכולת להבחין בפרטים הקטנים ביותר, גם בפרויקט רחב מימדים, להגיע לאיכות, לדיוק ולרמת גימור גבוהה ולהעניק מענה שלם ונכון לכל צרכי הלקוח, היא שמייחדת את בסט ומבדילה אותה ממתחריה. על כל אלה אני, כמייסד החברה וביחד עם ההנהלה, שואפים לשמור.

כמייסד ובעלים של חברה משפחתית אני מאמין שהחברה היא משפחה: עובדי החברה הם אלה שיוצרים את הבסיס האיתן של קבוצת בסט ורוחב החיוך שאיתו הם מגיעים לעבודה בבוקר משמעותי להצלחתה ולמוניטין שלה.
הכשרת העובדים, השמירה על בטיחותם וטיפוח סביבת העבודה שלהם הם ערכים בעלי חשיבות עליונה עבורי כיו"ר ועבור הקבוצה כולה.

המוניטין והניסיון רב השנים של קבוצת בסט הניב לקוחות רבים ושיתופי פעולה מוצלחים במשך השנים, ויחד עם זאת אנחנו לא נחים לרגע: הקבוצה מביטה קדימה, שואפת לחדש ולהתחדש, לפרוץ לתחומים נוספים ולטריטוריות חדשות בארץ ובעולם, לזהות הזדמנויות חדשות ושותפים פוטנציאליים ולהישאר גורם מוביל ומתווה דרך בתחומה.
מזה מספר שנים פועלת קבוצת בסט בכל רחבי העולם הן בתחום הנדל"ן והתחומים המשיקים והן בתחומים נוספים המציגים הזדמנויות מבטיחות.

בבסט - הרמוניה היא שם המשחק: התואם, ההתמזגות, ההבנה והשילוב הנכון שבין המרכיבים בפרויקט בניה גדול, בין העובדים בחברה, בין הפרטים במבנה, בין החברות השונות בקבוצת בסט – כל אלה יוצרים את השלמות ההרמונית, שאליה אנו שואפים ונשאף תמיד.

בדיע טנוס, ז"ל

1942-2018