מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג chrome ו- firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

אודות

קבוצת בסט מתמחה בייזום ובביצוע של פרויקטים גדולים ומורכבים בתחום הנדל"ן בארץ ובעולם.

לפני כארבעים וחמש שנה הוקמה החברה על ידי מר בדיע טנוס, הובילה לאורך השנים חלק ניכר מהפרויקטים הגדולים והמרשימים ביותר בישראל בתחום הבנייה וייזום הנדל"ן, והפכה כיום לאחד הכוחות המובילים בישראל בתחום הייזום, הבניה והפיתוח.

החל מ-1995 בסט מניעה ולוקחת חלק במיזמי נדל"ן בהיקפים גדולים באזורים שונים בעולם. מיזמים רבים שמניעה בסט כוללים שיתוף פעולה עם כוחות פיננסיים ונדל"ניים מובילים בארץ ובחו"ל ומתבצעים בתמיכה ושיתוף פעולה מלא של בנקים מרכזיים.

במסגרת חברת ההשקעות שלה פועלת הקבוצה באופן שוטף לאיתור מיזמים משמעותיים חדשים בקנה מידה גדול, המתאימים להיקפי פעילותה, ומשקיעה משאבים באיתור ובהנעה של יוזמות גם בתחומים נוספים כגון היי-טק, מסחר ופיתוח טכנולוגי.

המוניטין האיתן של בסט, הערכים שעליהם מושתתת החברה - איכות, מקצוענות, אמינות ויצירתיות, איפשרו לה להתרחב ולהתפתח וכיום היא מתנהלת במסגרת ארבע חברות, הנותנות מענה להיבטים השונים של פעילותה:

  • בסט בנייה – ביצוע של פרויקטים גדולים ומורכבים בתחום הנדל"ן
  • בסט בינלאומי – השקעות ומיזמים בתחום הנדל"ן ותחומי מסחר מחוץ לישראל
  • בסט השקעות – השקעה במיזמים בתחומים שונים כגון מסחר, הייטק ופיתוח טכנולוגי
  • בסט ייזום – איתור הזדמנויות נדל"ניות משמעותיות ברחבי הארץ ובניה במסגרת פרויקט מחיר למשתכן של משרד האוצר.

כל אלה מנוהלות בהרמוניה מלאה ליצירת מענה כולל לצרכי הלקוחות ולהבאת הפרויקטים המורכבים להם שותפה הקבוצה לרמה הגבוהה ביותר של גימור ואיכות, תוך שיתוף פעולה הדוק עם צוות היזם ועמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים.